split Strajk motyl

Każda z wyżej wymienionych branż z więcej niż jednej strony z drugiej strony jest „stosunek” wersji. Na przykład www.opcjeonline.com umieścić latać z 3 długich pionowych i 2 krótkich pionowych jest „stosunek put fly”.

Każda z wyżej wymienionych z jednej strony składa się z szerszymi branż jest „złamane skrzydło” wersji. Na przykład tutaj wywołanie kondor z 1 strajkowego szerokiej zwyżkowy rozprzestrzeniania i 2 Strajk szeroko niedźwiedzi rozprzestrzeniania jest „zepsuty rozmowa skrzydło Condor”.

Nie podoba mi się każda na pieniądze neutralnych spreadów one trwać dłużej, aby zarabiać pieniądze i to jest trudne do http://www.opcjeonline.com/topoption/ przewidzenia, że rynek pozostanie zakres związany wystarczająco długo, aby zysk. Tak więc wszystkie „spreadów skrzydło”, że handel jest out of the money. Jeśli oczekujesz rynek ruszy istotny, ale nie duże odległości i następnie konsolidacji przez co najmniej kilka dni, a następnie Szczegółowy raport. skrzydlaty spread może dobrze działać. Im dalej można przejść z pieniędzy, tym lepiej zachowują się, pod warunkiem, że cena założenie jest prawidłowe.

Na powierzchni spread skrzydło jest krótka pozycja Vega. To znaczy, że jeśli popyt na opcje zwiększa pozycja będzie cierpieć tak, że wydaje się być złe dopasowanie dla niedźwiedzi założeniu rynku Link zewnętrzny Artykuł indeks – ale w prawdzie out rozprzestrzeniania pieniądze skrzydło będzie dobrze niezależnie od zmienności implikowanej tak długo, jak jest to przyzwoita odległość z pieniędzy początkowo krótkie strajki nie są zbyt daleko od siebie.

W następnym poście będę ilustruje te pomysły z kilkoma przykładami.