wiele odmian

Mimo że ogólna oczekiwana jest jeszcze do drugiej, fakt, cena nie może spaść teraz ostrzega nas większy pullback jest prawdopodobnie nadchodzi, więc „nie posiadają tutaj”. Zamiast tego wydostać. Nie Recenzje nowego oszustwa czekaj na cel lub zatrzymać się trafiony, po prostu wziąć swój niewielki zysk lub niewielką stratę. W tym momencie, nie ma siły do drugiej, a ponieważ nie znamy przyszłości, możemy przyjąć, że brak siły jako znak, aby się wydostać.

Ponieważ cena nie może spaść go ostrzegł większej pullback (wyższego). Stało się to krótko po tym, jak dużym ruchów pokazać moje artykuły prasowe zielonym pasku powyżej poprzednich maksimów.

Cena stalle ponownie. Przypomnijmy, URL całkowita oczekiwana jest nadal w dół oparty na dużym ruchu w dół po otwartym terenie. Po prostu nie chcą być w pozycji krótkiej na silnym pullback ponieważ w tym czasie nie mieliśmy pojęcia, jak daleko, że wycofywanie się banków odwiedzić tę stronę może iść, czy trend może nawet odwrócić.

Rajdy cenie, a następnie zatrzymuje się. Ponieważ całkowita oczekiwana jest w dół, patrzymy na kolejny krótki wpisu. http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ Mam wyciągnąć czarny prostokąt wokół prętów, które sygnalizują krótki wpis. Te paski przewidziane wiele okazji, aby uzyskać krótki.

Cena zaczyna spadać agresywnie podczas i po dwóch barów w prostokącie, ale potem zatrzymuje. Ponieważ ogólny trend opcjeonline jest w dół, a teraz pęd krótkoterminowym jest także w dół, uważamy za pośrednictwem tej pullback a następnie zjechać na następnym spadku

Cena Kolce

Silny ruch cen to jedno. Nietypowo silne ruchy cen, cena spike-wysyła inny sygnał. Jeśli wystąpi skok cen w tym samym kierunku, co swoim handlu, dziękuję rynek na dodatkowe pieniądze i zamknąć pozycję, gdy tylko istnieje jakakolwiek oznaka pullback. Cenę skok jest często następuje gwałtowny odwrócenia.

Figura 2 przedstawia zaburzenia Cena skok. Przed skok cena porusza wyższa przyjemnie. Jeśli było dawno nie było powodu, aby wyjść na podstawie pullbacks widziana z lewej strony ostrza.

Nie ma reguły za ile cena musi poruszać się w określonym terminie należy uznać za skok. Ale jeśli zauważy się bar (lub więcej), który jest znacznie większy niż w barach wokół niego podczas głównej sesji, jest prawdopodobne, kolec.